+90 (222) 228 12 94

Sosyal Medyada Biz}

Es Anka Havacılık Ürünleri
Es Anka Havacılık | Talaşlı imalat sektöründe birbirinden farklı ürünleri ile karşınızda, bir çok patent ve imalat konusunda uzman ekibimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Daha Fazlası için
TÜMÜNÜ GÖR

Es Anka Havacılık

Es Anka Havacılık

1983 yılından bu yana havacılık ve otomotiv ve makina imalatı sektöründe faaliyet gösteren Aydın Torna firmasının ikinci girişimidir.

ESANKA HAVACILIK, temel çalışma sahası termoform şekillendirme panelleri olmakla birlikte ; havacılık,otomotiv ve makine sektörüne talaşlı imalat konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.İş birliği halinde olduğumuz müşterilerimiz , tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak.Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak;çevre ve toplum bilinciyle sektöründe öncü bir firma olarak yer alabilmektir.

CMM ölçüm laboratuvarı hizmetlerini, tasarım ve imalatlarını ISO:9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirmesi altında sağlamaktadır.

 

Çevre Dostu 3D Duvar ve Asma Tavan Panelleri
3D boyutlu duvar ve asma tavan panelleri ev,apartman giriş,ofis,otel,mağaza,restoran,dükkan, vitrin ve diğer iç, dış mekanlarda çabuk uygulayabileceğiniz çevre duyarlı bir yapıdadır.

 

  • Ekip ruhu ve ekip anlayışını şirket kültürümüzün temeli olarak benimsemek.
  • Müşteri ihtiyaç ve isteklerini birebir diyaloglar sağlayarak, ihtiyaç olan ürünün optimum fiyat-performans çizgisinde imalatını yaparak müşteri memnuniyetini artırmak.
  • Müşterilerimiz , çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte;karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak.
  • Kalite Yönetim Sistemimizin şartlarına uygun, istenilen sürede ve en verimli şekilde üretim yapmak.Uygunsuz çıkan ürün miktarını %1 de tutmak.
  • Müşteri beklenti ve gereksinimlerini ön plana alarak  ürün imalatının kapsamını geliştirmek ve müşteri memnuniyetini %89 oranında tutmak..
  • Adam-saat eforumuzun %1’ini eğitime ayırmak

 

14 Ağustos 2017
421 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN